Belföld

Kedves érdeklődő, álláskereső!

A ”RÉS” Szociális és Kulturális Alapítvány 40 férőhelyes Családok Átmeneti Otthona (1173 Budapest, Összekötő u. 3., www.resalapitvany.hu) 1 fő, középfokú végzettségű gondozó/szakgondozó munkatársat keres.

A munkakör betöltésének feltétele:

- a jelentkező rendelkezzen a munkakör betöltéséhez előírt szakképesítéssel*,

* 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet 1. számú melléklet, II. rész

szakgondozó: bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ), csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ), csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ), gyógypedagógiai asszisztens (OKJ), mentálhigiénés asszisztens (OKJ)

gondozó: csecsemő- és gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ), pedagógiai asszisztens (OKJ), házi időszakos gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ)

- illetve miután munkánkat teamben végezzük, fontos, hogy a jelentkező csapatjátékos legyen, tudjon teamben dolgozni.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent a gyermekjóléti alapellátásban, a gyermekek átmeneti gondozásában szerzett szakmai munkatapasztalat, szakmai gyakorlat.

Munkaidő: heti 40 óra, folyamatos munkarendben, beosztás szerint,

Bérezés: a közalkalmazotti bértábla besorolása szerinti alapbér, ágazati pótlék, illetménypótlék, műszakpótlék, cafeteria.

A jelentkezési határidő: 2015. június 25.

A meghirdetett munkakörrel kapcsolatosan Varga Anikó intézményvezetőtől kaphat bővebb tájékoztatást a 06/1/258-58-95 telefonszámon.

A munkakörök betölthetőségének időpontja: a meghirdetett munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának tényét, annak tárgyát, tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően bizalmasan kezeljük.

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

Időjárás Budapest

Int.ker.TESZT

intker.terk.TESZT

Komment

Pályázatfigyelő

www.pafi.hu

Regionális hajléktalan ellátók diszpécserszolgálatai és hajléktalan ellátással kapcsolatos információs oldal.
A beküldött hírek, cikkek és fórum oldalon megjelenő vélemények nem feltétlenűl tükrözik a tulajdonos álláspontját, minden egyes hozzászólás a szerző saját véleménykifejtése, amelynek tartalmáért a fórum üzemeltetője nem vállal felelősséget. (2007-2018)