Belföld

SZOCIÁLIS MUNKÁS ÁLLÁSOKAT AJÁNL A HCL SOCIAL CARE

Az Egyesült Királyság szociális szakembereket toborzó cége, a HCL Social Care posztgraduális tapasztalattal

rendelkező képzett szociális munkásokat keres, elsősorban gyermekvédelmi és családsegítő területre.

A főbb feladatok leírása

- főleg hátrányos helyzetű emberekkel/gyerekekkel vagy csoportokkal való tevékenység, a nehéz élethelyzetből fakadó problémák felmérése/megoldása érdekében környezettanulmány lebonyolítása;
a problémák természetének, okának és a szükséges szolgáltatásoknak a meghatározása;

- tanácskérők problémái megoldásának a segítése, a megfelelő döntések meghozatalában való közreműködés;

- megfelelő intézmények felé irányítása az arra rászorulóknak, ahol jogi, anyagi, orvosi segítséget kaphatnak

(támogatási programok);

- a munka- és pályatanácsadás területén való közreműködés a munkahely megtaláláshoz és megtartásához,

illetve a szükséges stratégiák kialakításában való segítségnyújtás;

- az igazságügy területén való közreműködés az intézményben folyó reintegrációs munkában;

- a gyermekvédelmi intézetekben elhelyezett kiskorúak törvényes képviseletével kapcsolatos ügyintézés, adott esetben a bizottság előtti tanúvallomás.

Amit a cég kínál:

- állandó munkahely valamely brit Önkormányzatnál

- akár £36,000/év fizetés

- 25 nap/év fizetett szabadság

- egészségügyi ellátás

- képzések

- prémiumok

- áthelyezési csomag (akár £8000-ig), amely magába foglalja a HCPC regisztrációs költséget, repülőjegyet, első

havi szállás bérleti díjat

- segítségnyújtás HCPC regisztrációs ügyintézés során

- anyagok biztosítása a brit Gyermekvédelmi jogszabályokat illetően

Amit a cég elvár:

- szociális munkás végzettség (főiskolai diploma vagy mesterfokozat)

- minimum 2 éves tapasztalat gyermekvédelmi területen

- társalgási szintű angol nyelvismeret

- jogosítvány megléte (vagy interjú után megszerezhető)

A nemzetközi felvételi eljárás lépései:

- CV-szűrés;

- első körben telefonos interjú lebonyolítása, a pályázó alkalmasságának értékelése miatt;

- a sikeres telefonos interjút követően kerül sor a különböző dokumentumok benyújtására (személyi ig./útlevel,

oklevelek stb.)

- az ügyféllel

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

Időjárás Budapest

Int.ker.TESZT

intker.terk.TESZT

Komment

Pályázatfigyelő

www.pafi.hu

Videók

Regionális hajléktalan ellátók diszpécserszolgálatai és hajléktalan ellátással kapcsolatos információs oldal.
A beküldött hírek, cikkek és fórum oldalon megjelenő vélemények nem feltétlenűl tükrözik a tulajdonos álláspontját, minden egyes hozzászólás a szerző saját véleménykifejtése, amelynek tartalmáért a fórum üzemeltetője nem vállal felelősséget. (2007-2018)