Közép-Magyarország

ÁLLÁSHIRDETÉS

szociális, mentálhigiénés munkatárs

munkakör betöltésére

A Léthatáron Alapítvány „Isola” Éjjeli Menedékhelye 1 fő szociális munkást keres elsősorban éjszakai ügyeleti munkavégzésre. (1 ügyelet + 2 szabadnap ismétlődése + team napok, szupervízió)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Népsziget.

A pályázat benyújtásánál előnyt jelent:
- a hajléktalan-ellátásban szerzett tapasztalat
- önálló munkavégzés
- jó problémamegoldó képesség
- szakirányú végzettség

Bérezés: irányadó a Közalkalmazotti bértábla (+ illetménypótlék, műszakpótlék, cafeteria,   13. havi fizetés, szociális ágazati pótlék I-II.)

Felvételi interjú 2016. május 11-én a kora délutáni órákban várható.

Jelentkezés módja: e-mailben önéletrajzzal és motivációs levéllel.

A munkakör azonnal betölthető.

Kontaktszemély: Kaló Attila intézményvezető (tel.: +36-20-353-4479)

Az intézményről bővebb információ érhető el a www.lethataron.hu oldalon.

You have no rights to post comments

Int.ker.TESZT

intker.terk.TESZT

Komment

Műhelyek

No current events.

ÁLLÍTSUK MEG A BÁNTALMAZÁST!

Pályázatfigyelő

www.pafi.hu

Regionális hajléktalan ellátók diszpécserszolgálatai és hajléktalan ellátással kapcsolatos információs oldal.
A beküldött hírek, cikkek és fórum oldalon megjelenő vélemények nem feltétlenűl tükrözik a tulajdonos álláspontját, minden egyes hozzászólás a szerző saját véleménykifejtése, amelynek tartalmáért a fórum üzemeltetője nem vállal felelősséget. (2007-2017)